CALIGULAˇS HORSE - ‘In Contact’ European Tour An All-Aussie Invasion

Hostia: Circles & I Built The Sky 

Caligula's Horse patria medzi novú generáciu progressive metalu. Kapela je z austrálskeho Brisbane kde bola založená v roku 2011. V rovnakom roku nahrali debut nazvaný Ephemeral City a následným EP Colossus. Nahrávky relizovali na vlastné náklady ešte pred zmluvou s Welkin Records. Album The Tide, the Thief & River's End (2013)si všimla aj vlajková vydavateľská loď progres rocku Inside Out, ktorá aj zastrešuje novinku, štvrtý album In Contact s plánovaným dátumom vydania 15. septembra. Caligula´s Horse vystúpia s dvoma hosťami Circles a Built The Sky. 

 20. októbra - Košice, Collosseum

Vstupenky

TONY MACALPINE Death of Roses tour 2018

Meno Tony MacAlpine (USA) je synonymom pre modernú gitarovou virtuozitu. Či už vystupuje ako sólový hráč, člen kapiel alebo ako producent, Tony MacAlpine neustále potvrzuje, že patrí medzi najinšpiratívnejších a najtalentovanejších hudobníkov súčastnosti. Vo svojej hudbe najčastejšie predstavuje originálne fúzie hudob-ných štýlov ako sú jazz, hard rock/metal či klasická hudba. Behom 30-ročnej kariéry vyprodukoval, skompono-val alebo zaranžoval 13 sólových inštrumentálnych albumov. Okrem toho vydal 4 nahrávky so svojím jazzfusion projektom CAB, v troch ďalších bol súčasťou progresívno rockovej formácie Planet X. Ako štúdiový hráč sa podieľal na mnohých ďalších nahrávkach iných umelcov. Väčšiu popularitu mu prinieslo pôsobenie po boku hviezdneho gitarového mága Steve Vaia, s ktorým vytvoril jednu z najsilnejších gitarových dvojíc hudobnej his-tórie. Na európsko turné, ktorého slovenské zastávky budú 21. a 22. októbra, bude Tony MacAlpine propagovať svoj ostatný album Death Of Roses..

21.10. TONY MACALPINE Trio (USA), NMNV, Blue Note

22.10. TONY MACALPINE Trio (USA), Košice, Collosseum

23.10. TONY MACALPINE Trio (USA), Brno, Metro Music Bar

24.10. TONY MACALPINE Trio (USA), Olomouc, Bounty

Vstupenky

GLENN HUGES performs CLASSIC DEEP PURPLE LIVE

 

GLENN HUGES performs CLASSIC DEEP PURPLE LIVE

Glenn Hughes, bývalý baskytarista a zpěvák Deep Purple, známý milionům rockerů jako "Voice of Rock"(Hlas rocku) a současný frontman superskupiny Black Country Communion, s potěšením oznamuje, že vystoupí v Praze v klubu Roxy v rámci evropského turné dne 30.10.2018   pouze se skladbami Deep Purple z jeho období. Čeká nás více než dvou hodinová strhující show "GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE".

Koncert, který se bude konat v klubu Roxy na Dlouhé ulici v Praze pořáda agentura BRC Promotion. Vstupenky v předprodeji za 999,- Kč v síti Ticketportal .

Vstupenky

LORDI - Sexorcism tour 2018 !

Koledovali ste si o to a teror sa rozpútal! Totálna novinka „SEXORCISM" prichádza 25. mája !

Je to pravdepodobne najkontroverznejší album LORDI a vy ho budete môcť otestovať aj v Bratislave . Metalové monštrá sa vracajú!

Ste na to pripravení?

6 novembra - Bratislava, MMC

Vstupenky

VINNIE MOORE - European tour 2018

 

Vinnie Moore je americký kytarista a člen anglické hardrockové skupiny UFO. Spolu s Yngwie Malmsteenem, Tony MacAlpinem a jinými kytaristy, je Vinnie Moore známý jako jeden z nejvlivnejších kytaristů tzv. shredderského boomu v polovině 80. let.  Když Vinnie jako 12-letý vzal do rukou svou první kytaru (Kay), opanovalo ho, jak sám říká, kytarové šílenství. Velký vliv na něj, krom jiných kapel, měli Jeff Beck, Beatles, Led Zeppelin, Deep Purple a Queen.  V roce 1987 vydala firma Shrapnel jeho debutové album Mind´s Eye. Vinnieho velmi rychle označili za "nejlepšího nováčka" v časopisech Guitar Player, Guitar a Guitar World. Alba se prodalo víc jak 100 000 kopií. Vinnie Moore vyzkoušel během let mnoho kytar, nakonec si vybral značku MusicMan. V roce 2007 přešel na značku DEAN Guitars. Během zimní National Association of Music Merchants show, v lednu 2008, uvedla firma DEAN na trh kytaru Vinnie MOORE Signature. Jde o DEAN VM-2000 Signature Model, která má jeho "ShredHead" humbucker u kobylky. Vinnie také podepsal smlouvu s firmou ENGL amplification.

 

15.11. VINNIE MOORE band (USA), Olomouc, Bounty Rock Cafe

17.11. VINNIE MOORE band (USA), Nove Mesto nad Vahom, Blue Note

Vstupenky