ANASTACIA - World Evolution Tour 2018

Popová legenda Anastacia - soulový hlas známy hitmi "I´m Outta Love" a "Left Outside Alone" - sa vracia do Európy 2018 na turné Evolution. Anastacia je jedným z najznámejších hlasov našej doby a oslavuje siedmy album "Evolution", ktorý bol nahrávaný v Štokholme výkonným producentom Andersom Baggem (Celine Dion, Janet Jackson, Madonna) a jeho tímom Baggpipe Studios. Evolution označuje návrat Anastacii k starým - podmanivým rockovým skladbám, striedajúcimi sa s chytlavými popovými piesňami a pohyblivými baladami, ktorými dominuje okamžite rozpoznateľný oduševnený hlas. Tento hlas zaznie i v Trnave na Štadióne Antona Malatinského, dňa 12. augusta 2018.

Keď hovoríme o novom turné, Anastacia povedala: "Som nadšená, že sa vrátim do Európy a hrám Evolution. Toto turné nadväzuje na koncertnú sériu Ultimate Collection, počas ktorej som ohlásila spoluprácu s nadáciou Cancer Research UK, na prevenciu a výskum rakoviny."

 12. augusta  - Trnava, City arena

Vstupenky

BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO

Bars & Melody, tiež známy ako BAM, sú britské spevácke a raperské duo, ktoré tvoria raper Leondre DeVries (Bars) a spevák Charlie Lenehan (Melody). V roku 2014 sa zúčastnili ôsmej série Británia má talent, kde skončili na nádhernom 3. mieste. Po tomto úspechu Bars a Melody podpísali zmluvu s Syco Music. Debutový singel Hopeful vyšiel 25. júla 2014. O päť dní neskôr zverejnili ďlší singel Shining Star, akustickú verziu prvého singlu Hopeful. Ďalším do koncertnej partie je Johnny Orlando ! Začínal postovať cover verzie vo vlastnom spracovaní skladieb  Austina Maloneho, alebo Justina Biebera na svojom youtubovom kanále. V roku 2016 sa predstavil s vlastnými skladbami. "Let Go," získal bleskurýchle viac ako 10 million videní. V tomto roku prešiel úspešne castingom do teenegerského webového seriálu Total Eclipse.

22. srpna - Brno, SONO

24. augusta - Bratislava, MMC

 

Vstupenky

FESTIVAL LODENICA

 Na obľúbenom festivale vystúpi česká folková legenda Jaromír Nohavica a neuveriteľných 50. rokov na scéne oslávi THE SWEET ! Lodenica oslavuje 20. výročie fungovania a priaznivci dobrej hudby sa v Autocampingu Lodenica v Piešťanoch tentokrát stretnú v termíne 30.8. až 1.9. 2018. 

Vstupenky

PAIN OF SALVATION

Pain of Salvation (POS) má zásadný význam pre novú generáciu progresívnej hudby. Žánrový presah, množstvo originálne vstrebaných vplyvov a temná poetika sú základnými stavebnými kameňmi tvorby POS, jej lídra a skadateľa Daniela Gildenlöwa. POS sú nepredvídateľní, mimo hudobných škatuliek a neustále pripravení experimentovať. Aktuálny album "The Passing Light of Day", ktorý vyšiel v roku 2017, bol návratom tvrdšej produkcie, charakteristickej skôr pre prvé albumy. Kompozície sú veľmi osobné, poznačené nedávnym obdobím, keď bol Daniel Gildenlöw niekoľko mesiacov hospitalizovaný v ohrození života. Našťastie sa vyriešili nielen zdravotné problémy Daniela, ale sa aj vrátil „stratený syn“, gitarista Johan Hallgren. Zazvonil zvonec, ale našťastie progresívnej rozprávky Pain of Salvation nie je koniec. Vydarený album, koniec zdravotným problémom, kapela je pohromade a opätovne vyrazí na turné.

4. septembra - Bratislava, MMC

Vstupenky