LORDI - Sexorcism tour 2018 !

Koledovali ste si o to a teror sa rozpútal! Totálna novinka „SEXORCISM" prichádza 25. mája !

Je to pravdepodobne najkontroverznejší album LORDI a vy ho budete môcť otestovať aj v Bratislave . Metalové monštrá sa vracajú!

Ste na to pripravení?

6 novembra - Bratislava, MMC

Vstupenky

VINNIE MOORE - European tour 2018

 

Vinnie Moore je americký kytarista a člen anglické hardrockové skupiny UFO. Spolu s Yngwie Malmsteenem, Tony MacAlpinem a jinými kytaristy, je Vinnie Moore známý jako jeden z nejvlivnejších kytaristů tzv. shredderského boomu v polovině 80. let.  Když Vinnie jako 12-letý vzal do rukou svou první kytaru (Kay), opanovalo ho, jak sám říká, kytarové šílenství. Velký vliv na něj, krom jiných kapel, měli Jeff Beck, Beatles, Led Zeppelin, Deep Purple a Queen.  V roce 1987 vydala firma Shrapnel jeho debutové album Mind´s Eye. Vinnieho velmi rychle označili za "nejlepšího nováčka" v časopisech Guitar Player, Guitar a Guitar World. Alba se prodalo víc jak 100 000 kopií. Vinnie Moore vyzkoušel během let mnoho kytar, nakonec si vybral značku MusicMan. V roce 2007 přešel na značku DEAN Guitars. Během zimní National Association of Music Merchants show, v lednu 2008, uvedla firma DEAN na trh kytaru Vinnie MOORE Signature. Jde o DEAN VM-2000 Signature Model, která má jeho "ShredHead" humbucker u kobylky. Vinnie také podepsal smlouvu s firmou ENGL amplification.

 

15.11. VINNIE MOORE band (USA), Olomouc, Bounty Rock Cafe

17.11. VINNIE MOORE band (USA), Nove Mesto nad Vahom, Blue Note

Vstupenky

RICK WAKEMAN, MORAVSKÁ FILHARMONIE A AKADEMICKÝ SBOR ŽEROTÍN

Jeden z nejlepších klávesistů Rick Wakeman zahraje dvakrát s olomouckými filharmoniky a pěveckým sborem Žerotín !

Jsou koncerty, které potěší, ale moc vzpomínek na ně nezůstane. A pak jsou koncerty, které se vryjí do paměti a při vzpomínce na ně mrazí. Druhý typ zážitku slibuje společné vystoupení jednoho z nejlepších klávesistů všech dob Ricka Wakemana s Moravskou filharmonií Olomouc a pěveckým sborem. Nezapomenutelnou hudební symbiózu někdejšího člena legendární artrockové kapely Yes a klasického orchestru připravila pořadatelská agentura BRC Promotion na první dva prosincové dny pro posluchače v Olomouci a v Praze.

Proslavil se ovšem nejvíce svým angažmá v legendární art rockové skupině Yes, kde v roce 1971 nahradil Tonyho Kaye. „Wakeman, skoro schovaný za svou sestavou kláves, v podstatě zastal symfonický orchestr. Dodával muzice Yes originální sound, hutnost, barevnost a dynamiku,“ řekl Neumann. Za Wakemanova působení dosáhli Yes celosvětové popularity. Kapelu opustil v roce 1974, ovšem úspěšná je i jeho sólová dráha.
Wakeman nebude hrát v České republice poprvé. V roce 2015 sólově koncertoval v Praze i v Olomouci. „Byl to fantastický posluchačský zážitek i úžasná podívaná. I ty nejtěžší party hrál totiž s neuvěřitelnou lehkostí a s úsměvem,“ vzpomněl Neumann. Prosincové koncerty ale nabídnou ještě mnohem intenzivnější zážitek. Jednomu z nejlepších klávesistů všech dob bude totiž za zády stát Moravská filharmonie Olomouc. 

Vstupenky