O.R:k. "Ramagehead tour"

"Supergroup" O.R.k." je kapelou bubeníka King Crimson Pata Mastelotta a basistu Porcupine Tree Colina Edwina. Ďalšími členmi kapely sú gitarista Carmelo Pipitone a spevák Lorenzo Esposito Fornasari. Ich debutové album "Inflamed Riders" z roku 2015 získalo výborné recenze kritikov a posluchačov. V rebríčku Prog UK sa umiestnil na 4 pozícii top albumov roku. Pre najnovší album "Ramagehead" (2019) získali exkluzívneho hosťa Serja Tankiana. O.R.k. album aktuálne propagujú na spoločnom turné s The Pineapple Tief.

Nové Mesto nad Váhom - Blue Note

Vstupenky

DON AIREY & FRIENDS "Tour 2019"

Don Airey od vstupu na profesionálnu dráhu kopal a kope najvyššiu svetovú extraligu spomedzi rockových klávesákov.  Ak by mal v mladosti vo zvyku rýpať  nožíkom v parku po lavičkách mená frajeriek, určite by mal na boku svojich koncertami ošľahaných Hammondov vyrezané názvy skupín ako Rainbow, Gary Moore, Ozzy Osbourne, Judas Priest, Black Sabbath, Jethro Tull, Whitesnake, Colosseum II, Michael Schenker, Uli Jon Roth či ELO. Spolupracoval aj so slávnym skladateľom Andrew Lloyd Webberom a a od roku 2002 sa usadil v Deep Purple.  Sporadicky realizuje aj sólové nahrávky a posledné roky cez koncertné pauzy Deep Purple hráva klubové koncerty pod hlavičkou DON AIREY & friends. Na tom aktuálnom slávny klávesák predstaví aj skladby z najnovšieho albumu „One of a Kind“ ! Za mikrofónom sa predstaví aktuálny spevák skupiny Nazareth Carl Sentance a na gitare Simon McBride, ktorí sa na novom albume podieľali aj ako spoluautori.                           

14.03. Jablonec nad Nisou, Klub na Rampě
15.03. Olomouc, Bounty Rock Club
16.03. Košice, Collosseum 15.03. Olomouc, Bounty RC 16.03. Košice, Collosseum
17.03. Nové Mesto nad Váhom, Blue Note

 

Vstupenky

AL DI MEOLA "Opus Tour"

Do Olomouce míří držitel Grammy Al Di Meola. Hrál s Paulem Simonem, Carlosem Santanou, Chickem Coreou a s kytaristy Johnem McLaughlinem a Paco de Luciou natočil jedno z nejprodávanějších živých alb v historii. Řeč je o americkém kytaristovi Al Di Meolovi. Držitel ceny Grammy a čtyřnásobný vítěz ankety časopisu Guitar Player Magazine v kategorii Nejlepší jazzový kytarista zahraje 20. března 2019 v Olomouci. V olomoucké Redutě představí nové album Opus. Vstupenky jsou od 699 korun k dostání v síti Ticketportal.

20.03. Moravská filharmonie Olomouc

Vstupenky

KONCZ ZSUSZA "Tour 2019"

 Zsuzsa Koncz (maďarsky Koncz Zsuzsa) je maďarská speváčka, ktorej žánrové rozpätie zahŕňa rock, folk, country, pop aj šansón. Kariéru odštartovala v rokoch 1962–63 v slávnej Omege. Od druhej polovice 60. rokov spolupracovala so skupinou Illés, s ktorou nahrala prvých 5 albumov. Po jej zániku nahrávala do začiatku 80. rokov so skupinou Fonográf. V roku 1967 vytvorila hlavnú ženskú rolu vo filme Ezek a fiatalok (Toto sú mladí ľudia). V 70. rokoch sa jej podarilo presadiť sa aj v zahraničí. V nemecky hovoriacich krajinách bola známa pod menami Shusha Koncz a Jana Koncz.

Košice - Spoločenský pavilón 23. mája 

Vstupenky